Witamy na stronie Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo Usługowe Piaseczno Sp. z o.o.


I N F O R M A C J EInformacje bieżące
Laury Ciepłownictwa 2008

Nagrody LAUR CIEPŁOWNICTWA w 2008 roku przyznane        Po raz kolejny przyznane zostały nagrody LAUR CIEPŁOWNICTWA. Zgodnie ze zwyczajem nagrody zostały wręczone 16 września 2008r. w trakcie XII Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach.

W roku bieżącym Kapituła Laurów w składzie postanowiła uhonorować:

"LAUREM HONOROWYM - Pana Andrzeja Chmieleckiego" - Prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej - Konin Sp. z o.o. w Koninie – za szczególne zasługi dla rozwoju polskiego ciepłownictwa. Do nagrody nominowani byli również: Jerzy Borowiak – Prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej SA w Kaliszu oraz Zbigniew Grzemski – Członek Zarządu Toruńskiej Energetyki Cergia SA w Toruniu.

LAUREM w kategorii wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze - zgodnie z maksymą "Pierwszy wśród równych":

- sprzedaż ciepła poniżej 200 000 GJ - Zambrowskie Ciepłownictwo i Wodociągi Sp. z o.o. w Zambrowie. Przedsiębiorstwa nominowane do nagrody w tej kategorii to również: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "Lubań" Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Ciepłówniczo-Usługowe "Piaseczno" Sp. z o.o.

- sprzedaż ciepła w granicach 200 001 - 1 000 000 GJ - Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "Żyrardów" Sp. z o.o. w Żyrardowie. Przedsiębiorstwa nominowane do nagrody w tej kategorii to również: Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. w Kołobrzegu oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA w Tarnowie.

- sprzedaż ciepła powyżej 1 000 001 GJ - Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA w Opolu. Do nagrody nominowane były również przedsiębiorstwa: Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Gdyni oraz Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.


LAUREM w kategorii wiodąca firma współpracująca z sektorem ciepłowniczym - Uczelniane Centrum Badawcze Energetyki i Ochrony Środowiska Politechniki Warszawskiej. W tej kategorii nominację uzyskały również: ELEKTROTERMEX Sp. z o.o. w Ostrołęce oraz SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa w Warszawie.

Laureatom gratulujemy.


Nominacja