Informacje

Informacje

Informacje bieżące
Laury Ciepłownictwa 2008

Nagrody LAUR CIEPŁOWNICTWA w 2008 roku przyznane

        Po raz kolejny przyznane zostały nagrody LAUR CIEPŁOWNICTWA. Zgodnie ze zwyczajem nagrody zostały wręczone 16 wrzeœnia 2008r. w trakcie XII Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach.

W roku bieżącym Kapituła Laurów w składzie postanowiła uhonorować:

„LAUREM HONOROWYM – Pana Andrzeja Chmieleckiego” – Prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej – Konin Sp. z o.o. w Koninie – za szczególne zasługi dla rozwoju polskiego ciepłownictwa. Do nagrody nominowani byli również: Jerzy Borowiak – Prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej SA w Kaliszu oraz Zbigniew Grzemski – Członek Zarządu Toruńskiej Energetyki Cergia SA w Toruniu.

LAUREM w kategorii wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze – zgodnie z maksymą „Pierwszy wśród równych”:

– sprzedaż ciepła poniżej 200 000 GJ – Zambrowskie Ciepłownictwo i Wodociągi Sp. z o.o. w Zambrowie. Przedsiębiorstwa nominowane do nagrody w tej kategorii to również: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „Lubań” Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Ciepłówniczo-Usługowe „Piaseczno” Sp. z o.o.

– sprzedaż ciepła w granicach 200 001 – 1 000 000 GJ – Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „Żyrardów” Sp. z o.o. w Żyrardowie. Przedsiębiorstwa nominowane do nagrody w tej kategorii to również: Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. w Kołobrzegu oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA w Tarnowie.

– sprzedaż ciepła powyżej 1 000 001 GJ – Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA w Opolu. Do nagrody nominowane były również przedsiębiorstwa: Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Gdyni oraz Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

LAUREM w kategorii wiodąca firma współpracująca z sektorem ciepłowniczym – Uczelniane Centrum Badawcze Energetyki i Ochrony Środowiska Politechniki Warszawskiej. W tej kategorii nominację uzyskały również: ELEKTROTERMEX Sp. z o.o. w Ostrołęce oraz SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa w Warszawie.

Laureatom gratulujemy.

Nominacja

Skip to content